Kategorie

Newsletter

Sušený BARF Počet produktů: 7

Sušený BARF

Ve spolupráci s firmou Bohemia Pet Food jsme pro Vás, ale hlavně pro naše čtyřnohé přátele, vytvořili...

Ve spolupráci s firmou Bohemia Pet Food jsme pro Vás, ale hlavně pro naše čtyřnohé přátele, vytvořili ojedinělou recepturu míchaných krmiv. V krmivářském oboru se naše rodinná firma pohybuje přes dvacet let a jelikož se svým čtyřnohým parťákům snažíme dát to nejlepší, uvítali jsme možnost vymýšlet a upravovat krmivo podle našich, a v současné době, i Vašich požadavků.. Chceme naše psy krmit zdravou, chutnou a vyváženou stravou. BARF je super, ale je časově a prostorově náročný - hlavně na cestách. Proto nás nadchla myšlenka sušeného (instantního) BARFU. Nepotřebuje mrazák, snadná přeprava, rychlá příprava a hlavně vyvážená krmná dávka.

Řada našich krmiv EnnWood, vyráběných pod značkou Bohemia Pet Food, je vyráběna ze superkvalitních ingrediencíbez konzervantů a jakýchkoli jiných přidaných látek! 

Příprava je velice jednoduchá. Do misky připravíte požadované množství sušeného Barfu a zalijete horkou vodou z vodovodu (lehce nad krmnou směs). Necháte pár minut vychladnout a po zamíchání můžete podávat. 

Toto krmivo můžete krmit i v suchém stavu, ale pozor aby si někteří mlsalové nevybírali jen masové kousky a zeleninu nenechali pro Vás :).

Také pozor na překrmování. Na výrobu jednoho kila sušeného barfu bylo použito cca pět kilo čerstvých surovin.

Díky Vašemu zájmu o sušený BARF připravujeme další druhy sušených směsí výhradně od Českých chovatelů a pěstitelů. Momentálně je v plánu jehněčí a kachna.


Více